14.06.2016 - Uroczyste zakończenie Szkoły Prawa Amerykańskiego

Dnia  14 czerwca 2016 studenci Szkoły Prawa Amerykańskiego edycji 2015/2016 otrzymali dyplomy ukończenia Szkoły. Najlepsi otrzymali stypendia. Pierwsze miejsce i bezpłatny kurs LLM prowadzony na UJ przez the Catholic University Columbus School of Law zdobyła Sofiya Zdolyny. Laureatami stypendiów ufundowanych przez Kancelarię Kubas Kos Gałkowski zostali Ariel Mucha, Paweł Śleboda i Mateusz Gerlach, natomiast stypendium National Academy of Trial Judges otrzymała Aleksandra Bonek - Tarnawska. Uroczystość otworzył prof. Jerzy Pisuliński, Prodziekan Wydziału Prawa i Administracji UJ ds. współpracy międzynarodowej. Absolwentom Szkoły gratulował również Walter Braunohler, konsul Stanów Zjednoczonych w Krakowie oraz przedstawiciele The Catholic University Columbus School of Law: prof. Susanna Fischer i prof. Rett Ludwikowski. Stypendia w imieniu kancelarii Kubas Kos Gałkowski wręczył mecenas Kamil Zawicki. W uroczystości wzięli także udział absolwenci poprzednich edycji Szkoły Prawa Amerykańskiego.Agnieszka Hajos-Iwańska z kancelarii JSP Legal oraz Wojciech Jarosiński z kancelarii Maruta Wachta opowiedzieli w jaki sposób ukończenie Szkoły Prawa Amerykańskiego otworzyło zupełnie nowe perspektywy w ich życiu zawodowym.