02.12.2016 - Konferencja "When Innovation Meets Law" oraz spotkanie absolwentów Szkoły Prawa Amerykańskiego

„Startup to ludzka instytucja stworzona z myślą o budowaniu nowych produktów lub usług w warunkach skrajnej niepewności.” – Eric Ries – twórca koncepcji  startupów. Czy wiecie, że google i facebook też kiedyś były startup’ami? Obecnie żyjemy w epoce startupów. Słyszymy o nich dosłownie wszędzie.

2 grudnia o godz. 17:00  w Salach Reprezentacyjnych Pałacu Larischa odbyło się spotkanie z polskimi i amerykańskimi ekspertami,  podczas którego dyskutowaliśmy o prawnych aspetach tych przedsięwzięć w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Konferencja ta była również okazją do spotkania absolwentów Szkoły Prawa Amerykańskiego.