4.04.2017 - Wykład prof. Fryderyka Zolla - "Szkoła Prawa Obcego a perspektywy rozwoju zawodowego prawnika"

4 kwietnia o godz. 11:00 w sali 203, ul. Bracka 12 odbył się wykład prof. Fryderyka Zolla pt."Szkoły praw obcych a perspektywy rozwoju zawodowego prawnika". Prof. Fryderyk Zoll,założyciel i długoletni koordynator OKSPO jest obecnie  wykładowcą w Katedrze Prawa Cywilnego Uniwersytetu Jagiellońskiego i szefem Katedry Prawa Polskiego i Europejskiego na Uniwersytecie w Osnabrück. W czasie spotkania omówione zostały następujące tematy: W jaki sposób ukończenie takiej szkoły wpływa na szansę kariery naukowej w Polsce i zagranicą?,czy sędzia, prokurator, notariusz, komornik powinien znać prawo obce? oraz w jaki sposób ukończenie takiej szkoły wpływa na szanse uzyskania pracy w polskich i zagranicznych kancelariach prawnych i dalszą karierę w nich?