13.06.2017 - Wręczenie złotego medalu "Plus Ratio quam Vis" prof. Leah Wortham i uroczystość zakończenia Szkoły Prawa Amerykańskiego

13.06.2017 w Auli Collegium Maius odbyło się uroczyste zakończenie kolejnej edycji Szkoły Prawa Amerykańskiego  połączone z wręczeniem złotego medalu „Plus ratio quam vis” Profesor Leah Wortham z The Catholic University Columbus School of Law - współzałożycielki Szkoły Prawa Amerykańskiego, od wielu lat zaangażowanej na rzecz dostarczania amerykańskiej edukacji prawniczej studentom Uniwersytetu Jagiellońskiego.Absolwentom gratulowali prof. dr hab. Jerzy Pisuliński, Dziekan WPiA UJ, profesorowie naszego Wydziału, a także Thomas Zia, wicekonsul ds. ekonomiczo-politycznych Konsulatu Genaralnego USA w Krakowie. Podczas uroczystości wyróżnieni zostali najlepsi absolwenci Szkoły. Bezpłatne studia LL.M na The Catholic University Columbus School of Law otrzymała Justyna Glinka. Dr Rafał Kos wręczył ufundowane przez kancelarię Kubas Kos Gałkowski stypendia Łukaszowi Chyli, Kindze Dudzie oraz Dorocie Nowackiej.