23.06.2017 - Uroczyste zakończenie Szkół Praw Obcych

23 czerwca 2017  odbyło się uroczyste zakończenie Szkoły Prawa Francuskiego,  programu Master, Szkoły Prawa Ukraińskiego oraz Szkoły Prawa Słowackiego. Licznie zgromadzonych gości i studentów przywitał prof. dr hab. Bartosz Brożek, prodziekan WPiA Uj ds. współpracy międzynarodowej. Studentom gratulowali również pan Frédéric de Touchet, Konsul Generalny Francji w Krakowie, pan Maksym Muzyczko, wicekonsul Ukrainy w Krakowie oraz pan Adrián Kromka – wicekonsul Republiki Słowacji w Polsce. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili również przedstawiciele współtworzących Szkoły Praw Obcych uniwersytetów i instytucji: Pani Prof. Tetiana Yaroshenko oraz Pan Prof. Vasyl Ozhogan, Prorektorzy Uniwersytetu Narodowego „Akademia Kijowsko – Mohylańska”, Dr Oksana Panchak oraz Dr Serhiy Riznyk , Prodziekani Wydziału Prawa Uniwersytetu im. I. Franki we Lwowie, Prof. Pierre Serrand i dr Wojciech Zagórski z Uniwersytetu w Orleanie a także doc. JUDr. Jozef Vozár, CSc ze Słowackiej Akademii Nauk.