29.06.2018 - Uroczyste zakończenie Szkół Praw Obcych

29 czerwca br. w Auli Collegium Novum odbyło się uroczyste zakończenie Szkół Praw Obcych.

Tegoroczna uroczystość przypominała biblijną Wieżę Babel, gdyż dyplomy odebrało ponad stu absolwentów rekordowej liczby szkół: Szkoła Prawa Francuskiego/EDF, Szkoły Prawa Austriackiego, Szkoła Prawa Słowackiego WPiA UJSzkoła Prawa Ukraińskiego WPiA UJ a także Szkoły Prawa i Kultury Japońskiej oraz Chińskiej. Gości i studentów przywitała dr hab. Barbara Iwańska, prof. UJ, Prodziekan WPiA UJ, ds. studiów prawniczych. Studentom gratulowali przedstawiciele dyplomacji krakowskiej oraz reprezentanci partnerskich uniwersytetów. Podczas uroczystości Mecenas Kamil Zawicki z kancelarii Kubas Kos Gałkowski odebrał z rąk Pani Dziekan okolicznościowy dyplom w podziękowaniu za wsparcie udzielane przez kancelarię międzynarodowym projektom naszego Wydziału.Ukończenie Szkoły Prawa Obcego to duży wysiłek, ale również wielka satysfakcja i wspaniała przygoda.