21.06.2019 - Zakończenie EDF i programu Master połączone ze spotkaniem absolwentów programów francuskich oraz warsztaty "Populismes et crises constitutionnelles en Europe"

21 czerwca odbyło się zakończenie Szkoły Prawa Francuskiego i programu Master. Przybyłych gości przywitał prof.dr hab. Jerzy Pisuliński, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji WPiA UJ.Studentom gratulowali: Christoph Paoli, attaché ds. uniwersyteckich Ambasady Francji,Frédéric de Touchet, konsul francuski w Krakowie, prof. Pierre Serrand, prof. Frédéric Dournaux, prof. Nicolas Haupais i prof. Wojciech Zagórski oraz prof Tristan Pouthier z Uniwersytetu w Orleanie, a także mecenas Wojciech Wanzel z kancelarii KKG. Po odebraniu dyplomów studenci i absolwenci programów francuskich bawili się wspólnie przy grillu i francuskiej muzyce.