wrzesień 2021

Data: 07.09.2021
Czas rozpoczęcia: 18:00
Miejsce: Online

Zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone programom prawa francuskiego, organizowanym już od ponad 20 lat przez Uniwersytet Jagielloński we współpracy z Université d'Orléans. Tegoroczna rekrutacja potrwa do końca września – czekamy na Wasze pytania!

• Szkoła Prawa Francuskiego to propozycja dla studentów i absolwentów wszystkich kierunków, którzy chcieliby poznać francuski system prawny i zdobyć wartościowy certyfikat.
  • Program Master 2 DAFI umożliwia absolwentom pięcioletnich studiów prawniczych (i studentom IV roku prawa UJ) uzyskanie francuskiego odpowiednika stopnia magistra w zakresie prawa prywatnego.
Zajęcia z prawa francuskiego odbywają się w języku francuskim i są prowadzone przez wykładowców Université d'Orléans. Spotykamy się przez jeden rok akademicki, w formule zjazdowej. W tym roku planujemy zajęcia stacjonarne, jesteśmy jednak gotowi na zdalne nauczanie w razie takiej konieczności.