Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Rekrutacja

Szanowni Państwo,

z okazji zbliżającego się roku akademickiego 2023/2024 pragniemy Państwa zaprosić na zajęcia organizowane w ramach Szkoły Prawa Ukraińskiego OKSPO WPiA UJ. Zajęcia w tym roku będą miały formę tradycyjną z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego z uczestników.

W semestrze zimowym odbędzie się kurs prawniczego języka ukraińskiego prowadzony przez doświadczonego lektora. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla osób rozpoczynających swoją przygodę z językiem i prawem ukraińskim, jak również dla osób władających już tym językiem w większym lub mniejszym stopniu.

Zajęcia z prawniczego języka ukraińskiego są  n i e o d p ł a t n e !

 

Zapisy odbywają się za pośrednictwem poczty elektronicznej Szkoły: spu.wpia@uj.edu.pl do dnia 10 X 2023 (studenci za pośrednictwem systemu USOS). W zgłoszeniu prosimy podać:

1) imię i nazwisko

2) status: student, doktorant, absolwent;

3) poziom znajomości j. ukraińskiego (najmilej widziany - brak znajomości :) );

4) ukończone inne szkoły praw obcych.

Nie przewidujemy wymogów wstępnych, oprócz chęci do nauki.

 

Pierwsze zajęcia odbędą się już 16 X 2020, sala 55 ul. Bracka 12. Zajęcia odbywać się będą w wybrane piątki od godziny 15: 00 do 18: 00.

Zaliczenie prawniczego języka ukraińskiego uprawnia do uczestnictwa w zajęciach z przedmiotu „Wstęp do prawa ukraińskiego”, który będzie prowadzony przez wykładowców z dwóch czołowych ukraińskich uczelni.

 

Ласкаво просимо! :)

Pozostaję z wyrazami szacunku,

dr Aleksander Wróbel, LL.M.

Koordynator Szkoły Prawa Ukraińskiego