Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Strategic Partner

Kubas Kos Gałkowski od dawna jes partnerem Szkoły Prawa Amerykańskiego. Jest kancelarią prawną o mocno ugruntowanej pozycji potwierdzonej rankingami prowadzonymi zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od 28 lat świadczymy usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Staranny dobór współpracowników o najwyższych kompetencjach oraz doświadczeniu zdobywanym na całym świecie, zapewnia wyróżniającą się jakość naszych usług prawnych. Prowadzi obsługę prawną w językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, japońskim, hiszpańskim, a także portugalskim. We wszystkich swoich działaniach stara się kierować zasadą: Twoje cele. Nasze wartości. Wspólne sukcesy.

Platinum Partner

SSW wielowymiarowo wspiera Szkołę Prawa Amerykańskiego jako partner. Organizujemy wspólne wydarzenia, akcje promocyjne i pomagamy tworzyć materiały informacyjne. Razem przygotowujemy otwarte wykłady i spotkania z wykładowcami SPA.

SSW zaprasza na staże studenckie oraz praktyki zawodowe typu externship dla studentów i absolwentów Szkoły Prawa Amerykańskiego, a także Katolickiego Uniwersytetu Amerykańskiego. SSW oferuje możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia podczas realizacji projektów dla klientów zagranicznych oraz często we współpracy z liczącymi się na rynkach międzynarodowych partnerskimi kancelariami prawniczymi.

SSW to firma prawnicza o polskich korzeniach, będąca grupą prawników i doradców, którzy mają jeden cel: dostarczać klientom praktyczne rozwiązania prawne, podatkowe i finansowe. Opiera się na bogatym doświadczeniu zdobytym we współpracy z klientami z Polski i zagranicy.