Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Aby zacieśnić współpracę naukową między Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie a uniwersytetami Ruprechta Karola w Heidelbergu, Johannesa Gutenberga w Moguncji oraz Akademią Kijowsko-Mohylańską organizujemy dwa razy w roku niemieckojęzyczne seminaria dla studentów i młodych prawników. Seminaria odbywają się na przemian w Polsce, Niemczech i na Ukrainie i poświęcone są aktualnym zagadnieniom prawnym ze specjalnym uwzględnieniem relacji UE-Ukraina. W seminariach bierze udział sześciu studentów lub młodych prawników z danego uniwersytetu partnerskiego oraz opiekunowie akademiccy.

Seminarium "Gesellschafts- und Insolvenzrecht - Aktuelle Entwicklungen im europäischen und nationalen Recht" 19-20 stycznia 2024 w Krakowie.

Szanowni Państwo,

w dniach 19-20.01.2024 Szkoła Prawa Niemieckiego UJ wraz z Uniwersytetem w Heidelbergu, Uniwersytetem w Moguncji oraz Akademią Mohylańską z Kijowa organizuje na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego seminarium w ramach cyklu „Trailog”. Tematyką seminarium będzie "Gesellschafts- und Insolvenzrecht - Aktuelle Entwicklungen im europäischen und nationalen Recht".

Seminarium odbędzie się w sali nr 203, ul. Bracka 12 w godzinach: 19.01.- 9:00-16:55, 20.01. - 10:00-12:50.

 

Download files
doc
Formularz