Programy francuskie w formie zdalnej do odwołania / Cours en ligne jusqu’à nouvel ordre

W związku z ogłoszonymi wczoraj obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd w kontekście pogorszenia się sytuacji epidemiologicznej, musimy przejść na zdalną formę nauczania. Zarówno zajęcia w Szkole Prawa Francuskiego, jak i w programie Master, zostaną zorganizowane online, z użyciem platformy Microsoft Teams. Przewidujemy możliwość dodatkowych szkoleń z zakresu obsługi Microsoft Teams – jeśli mają Państwo taką potrzebę, prosimy o kontakt.

Zajęcia z prawniczego francuskiego będą odbywać się przez Microsoft Teams jak dotychczas.

____________________________________________

Suite à des règlements gouvernementales d’hier qui interdisent de s’assembler dans les établissements universitaires, nous devons changer la forme de nos cours et les organiser tous à distance jusqu’à nouvel ordre. Les cours de l’EDF et ceux du Master seront donc en ligne, sur la plateforme Teams. S’il y a quelqu’un qui ne maîtrise pas cet outil, vous pouvez nous contacter et on organisera des essais pour vous familiariser avec la plateforme.

Les cours de français juridique seront sur Teams comme auparavant.